ABC Przedsiębiorczości: poznajcie Rashedura! | Immigrants in Action – Polska

ABC Przedsiębiorczości: poznajcie Rashedura!

Rashedura Rahmana poznaliśmy przy okazji szkoleń dot. Przedsiębiorczości. Rashedur ze swoją energią i świetnymi pomysłami szybko zadomowił się w Fundacji i stał się częścią zespołu! reprezentował Fundację dla Somalii podczas International Career Day.

 Nowa gwiazda coachingu

Rashedur to jeden z najszybciej zdobywających popularność osobistych coachów rozwoju w naszym obszarze ekonomicznym. Przez ostatnich 14 lat swojej kariery zawodowej i staranie opracowywanej strategii samorozwoju próbuje wzbudzać entuzjazm, motywację i energię zarówno wśród młodych, jak i pracowników sektora biznesu oraz profesjonalistów. Doświadczenie zawodowe i edukacyjne Rashedura przekłada się treningi, które prowadzi – mające inspirować do poprawiania jakości życia. Świetnie radzi sobie z publicznością. Co więcej, jest zmotywowany do tego, by dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym, by przyjęli przemyślany sposób życia.

Czym zajmuje się Rashedur?

  • Rashedur ukończyć międzynarodowy biznes na Uniwersytecie w Nottingam w Wielkiej Brytanii. Jego kariera rozpoczęła się na międzynarodowym rynku UE w sektorze rozwoju i obsługi produktów.
  • Jest organizatorem i autorem programu Excellence Mind oraz jego platformy. Program ten bada możliwości ludzkiego umysłu i jego rozwoju w coachingu.
  • Rashedur jest coachem certyfikowanym przez International Coaching Federation (ICF) w USA.
  • Obecnie rozwija swoją karierę zawodową we współpracy z firmami odzieżowymi zrzeszonymi pod szyldem RealEx, która oferuje swoje usługi w Polsce i całej Unii Europejskiej, tworząc takie marki jak Big Star, Reserved, Cropp Fashion i inne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Punkt-Konsultacyjny-Porady-Dla-Imigrantów-Polska

Punkt Konsultacyjny

Kontakt

Mówimy po: angielsku, arabsku, rosyjsku, ukraińsku, hiszpańsku, francusku, somalijsku, hebrajsku

Zajrzyj do nas

Bracka 18/63, Warszawa

Click to open larger map

Fundacja dla Somalii

Fundacja-Dla-SomaliiNaszą misją jest promowanie dialogu międzykulturowego i polityki różnorodności oraz wymiany doświadczeń kulturowych. Poprzez naszą działalność staramy się szerzyć ideę tolerancji i poszanowania praw człowieka.

Bracka 18/63
00-020 Warszawa

+48 22 658 04 87

Facebook